Mes pradėjome kurti svetaines, kai internetas Lietuvoje, galima sakyti, tik atsirado: 2003 metais. Tais pačiais metais atsirado turinio valdymo sistema Wordpress.

Mums teko matyti daugybės trendų atsiradimą ir išnykimą.

Šiandien tradicinės turinio valdymo sistemos jau tapo neaktualios, tad atėjo laikas pasiūlyti universalų svetainių kūrimo konstruktorių. Freesite.lt yra mūsų kelių metų darbo vaisius, kuris taip pat atspindi kelių šimtų svetainių kūrimo patirtį. Mes siekiame išspręsti paprastas, bet skausmingas klientų problemas: kad kiekvienas klientas gautų kokybišką, nelūžtančią, greitą ir saugią svetainę per vieną dieną, kurią bet kada be jokių programuotojų pagalbos galėtų papildyti norimu turiniu.

Specializacija

Turime labai siaurą specializaciją: reprezentacinių svetainių kūrimas įmonėms ir organizacijoms.

Dar siauriau ir kas mus skiria nuo kitų: kuriame verslo "pakuotę" — pristatome verslus ir organizacijas taip, kad jie būtų aiškūs klientams ir kad būtų lengva priimti sprendimą kreiptis dėl paslaugų ar pirkti produktus.

Viskas kaip prekybos centre: parduotuvių lentynose tūkstančiai prekių kovoja dėl pirkėjų dėmesio. Tas pats vyksta verslo aplinkoje: tūkstančiai įmonių nori klientų, o daugiau dėmėsio ir pinigų sulauks tos, kurios geriau pristatytos ("įpakuotos").

Patirtis

Sukurėme virš 500 svetainių ir dirbome su užsakovais iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Danijos, Norvegijos, Rusijos ir net Afrikos.

Projektai, kuriuos darėme: NT svetainės, interneto parduotuvės, asociacijų svetainės, didmeninė prekyba, automobiliai, statyba.

Principai

Principai, filosofija — tai gali skambėti kaip tušti žodžiai, tačiau taip nėra. Patirtis rodo, kad geriausi projektai pavyksta tuomet, kai mes ir klientai mąstome panašiai, turime tuos pačius principus ir filosofiją. Tad kviečiu susipažinti su mūsų principais, ir jeigu pajausite, kad jie jums artimi, tai stiprus ženklas, kad verta dirbti kartu ir pasieksime puikų rezultatą be jokios įtampos.

  • Siekiame klientų komercinės sėkmės. Svetaines kuriame tam, kad jos spręstų konkrečias verslo problemas.

  • Taupome klientų pinigus. Kiekvienas dizaino elementas turi spręsti tam tikrą problemą: todėl mūsų svetainėse yra tik tai, kas padeda klientams pasiekti tikslą. Animacija arba nuotrauka, kuri nesprendžia jokio uždavinio, o tiesiog blaško dėmesį — ne mūsų darbas. Mes stengiamės optimaliai išnaudoti savo resursus — t.y. klientų pinigus.

  • Remiamės praktika. Mūsų sprendimai pagrįsti geriausių pasaulio specialisų patirtimi ir mūsų patirtimi nuo 2003 metų.

  • Siekiame patogumo. Jūsų klientams svarbus patogumas. Neaiškios sąlygos, nepatogi sistema, ilgas procesas — ir klientas jau galvoja apie kitą paslaugos tiekėją, kur viskas aišku ir patogu. Mes kuriame svetaines, kurios palieka lankytojams teigiamą patirtį: mūsų svetainėse aiški struktūra, greitai randama informacija ir patogiai skaitomas tekstas.

  • Kuriame ne madingą ir menišką, bet komercinį dizainą — praktišką ir ilgalaikį.

  • Dizainas — ne menas, o produktas, kuris sprendžia tam tikras užduotis.

  • Siekiame estetikos. Nes patogumas ir estetika kartu sukuria pasitikėjimą.

© 2003–2023 MB "Optimali svetainė" | Freesite.lt | Interneto svetainių kūrimas nuo 2003 metų

Kontaktai

+37067758733

info@freesite.lt

Dirbame gyvai ir distanciškai visoje Lietuvoje ir pasaulyje

Rekvizitai

MB "Optimali svetainė"

Įmonės kodas: 303086858

Sąskaitos Nr: LT92 3500 0100 0149 7221

Bankas: PaySera

Svetainėje naudojami cookies. Išsamiau.