Galimybės

Daugiakalbystė

Jūs galite pridėti bet kiek kalbų. Turinio vertimas vyksta vienodu principu, nepriklausomai nuo to, kokį turinį norite išversti. Jeigu jums teko naudotis Wordpress, tikriausiai pastebėjote, kad blokai verčiami vienaip, meniu punktai kitaip, puslapiai dar kitaip, o kai ko iš vis neįmanoma išversti ir reikia kreiptis į programuotojus. Mūsų atveju galėsite išversti 100% tekstų, ir tai vyks paprastai ir vienodai.

Super greitas veikimas

Virš 90/100 pagal Google testą.

Kodėl greitis svarbus?

  1. Tyrimai rodo, kad kuo ilgiau užsikrauna svetainė, tuo daugiau procentų lankytojų išeina anksčiau, tad yra mažesnė tikimybė, kad jie užsisakys paslaugas, paskambins ar užpildys užklausos formą, na ir žinoma, svetainės savininkui tai reiškia mažiau pardavimų ir mažiau pelno.
  2. Google suteikia aukštesnį reitingą svetainėms, kurios užsikrauna greičiau. Priežastis ta pati. Kadangi Google nori rodyti tuos rezultatus kurie labiau atitinka ieškančių poreikius, o ilgesnis laiko praleidimas tą ir reiškia — kad lankytojai rado tai, ko ieškojo.

Kaip mes užtikriname maksimalų greitį

  1. Mes nenaudojame nei Wordpress, nei kitos populiarios nemokamos sistemos, kur yra dešimtis įskiepų ir skriptų, ir techniškai tiesiog neįmanoma pasiekti didelio greičio.
  2. Užkraunant puslapius, nėra kreipiamasi į duomenų bazę.
  3. Puslapiai atsidaro kaip PHP failai, arba yra galimybė visus puslapius užkrauti kaip HTML, t.y. greičiausiu įmanomu būdu.
  4. Naudojami tik keli skriptai: Bootstrap (plačiausiai pasaulyje naudojama biblioteka dizaino kūrimui) ir pagal poreikį vienas ar keli papildomi skriptai.

Google Analytics statistikos integracija

Statistikos sistemos pajungimui užtenka įterpti jūsų Google Analytics kodą. Kelios sekundės, ir viskas paruošta!

Konstruktorius

Geriausias konstuktoriaus galimybių ir lankstumo įrodymas — ši svetainė 100% sukurta su tuo pačiu konstruktoriumi, kurį gausite jūs!